Grzegorz Drukuj E-mail

 DSC1 0499

Spotkanie popielgrzymkowe - wspólny opłatek

 

Drodzy Pielgrzymi Piesi Grupy Biało Zielonej oraz wszyscy sympatycy Grupy! 

Nasza wspólna sierpniowa wędrówka do Maryi na Jasną Górę już za nami. Był to piękny i niezapomniany czas. Wielu z nas ciężko było się rozstać, stworzyliśmy bowiem piękną i wspaniałą wspólnotę pielgrzymkową, w której każdy z Was był wyjątkową osobą, wnoszącą swoje indywidualne światło. Z każdym dniem poznawaliśmy się bardziej i otwieraliśmy się na siebie, służąc sobie wzajemnie. Do następnej pielgrzymki musimy trochę poczekać, ale nie chcemy tego robić tylko indywidualnie, ale również wspólnie, zacieśniając wzajemne więzi i przyjaźnie.

Za nami wspólne spotkanie popielgrzymkowe, na którym spotkaliśmy się 19.10.2018. Był to przemiły czas wspólnych rozmów przy stole zastawionym smakołykami :) Przypomnieliśmy sobie wspólny czas pielgrzymowania oglądając krótki film będący wspomnieniem naszej wędrówki.

Przed nami kolejny czas, w którym nie tylko będziemy mogli cieszyć się z naszych wspomnień, obejrzeć nowe zdjęcia, ale będziemy mogli wspólnie radować się z narodzin naszego Pana - będzie to bowiem spotkanie świąteczne, na którym podzielimy się opłatkiem i wspólnie pośpiewamy kolędy :) Spotkanie to odbędzie się pod koniec grudnia, o dokładnym terminie będziemy Was informować.

 

Zabierz na to spotkanie swoich najbliższych, swoje dzieci, abyśmy mogli wspólnie radować się tym czasem.

Do zobaczenia !