Grzegorz Drukuj E-mail

20525757 287476351726920 1694314202549408208 n

Spotkanie popielgrzymkowe - 05.10.2018

 

Drodzy Pielgrzymi Piesi Grupy Biało Zielonej oraz wszyscy sympatycy Grupy! 

Nasza wspólna sierpniowa wędrówka do Maryi na Jasną Górę już za nami. Był to piękny i niezapomniany czas. Wielu z nas ciężko było się rozstać, stworzyliśmy bowiem piękną i wspaniałą wspólnotę pielgrzymkową, w której każdy z Was był wyjątkową osobą, wnoszącą swoje indywidualne światło. Z każdym dniem poznawaliśmy się bardziej i otwieraliśmy się na siebie, służąc sobie wzajemnie. Do następnej pielgrzymki musimy trochę poczekać, ale nie chcemy tego robić tylko indywidualnie, ale również wspólnie, zacieśniając wzajemne więzi i przyjaźnie.

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów i chętnych na spotkanie popielgrzymkowe, na którym będziemy mogli cieszyć się wspólną obecnością, podzielić się tym co przeżyliśmy i co już zaowocowało w naszym życiu, może pomysłami na kolejną pielgrzymkę :) Spotkanie odbędzie się w piątek 05.10.2018 i rozpocznie się Adoracją Najświętszego Sakramentu i koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, następnie o godz. 18.30 Msza św. w intencji pielgrzymów Grupy Biało-Zielonej, a po niej spotkanie w salce. Jeśli możesz przynieś ze sobą coś dobrego na wspólny poczęstunek przy kawie/herbacie (np. ciasto, owoce, sałatka).

Jeśli masz jakieś zdjęcia z pielgrzymki i chcesz się nimi podzielić to możesz wrzucić je do wspólnego albumu założonego przez jedną z naszych sióstr pielgrzymkowych dostępnego pod adresem: https://photos.app.goo.gl/Lz6R9Xj5rdbEuang6

Jeśli chciałbyś się podzielić swoimi do doświadczeniami, spostrzeżeniami, uwagami, propozycjami itp. to możesz również napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zabierz ze sobą na spotkanie swoich najbliższych, abyśmy mogli wspólnie radować się tym czasem.

Do zobaczenia !