Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą

XXIV Niedziela Zwykła

11 września 2022

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

   1. Dziś 24 niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania.
   2. Biuro Parafii czynne w poniedziałek, wtorek i sobotę od g. 19.00 do 20.00. W sprawach nagłych, o każdej porze.
   3. W środę 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w naszym kościele o g. 18.00 oraz na Msze święte o 7.00 i 18.30.
   4. Zapisy na przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas 7 SP w środę po Mszy św. Kandydatów zapraszamy wraz z ich rodzicami.
   5. Młodzież od klasy szóstej wzwyż zapraszamy na spotkania Oazy, które odbywają się w piątki po Mszy świętej wieczornej.
   6. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o g. 19.00.
   7. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza – w sobotę o g. 10.15.
   8. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w Parafii p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze w niedzielę 18 września o g. 19.00. Spotkania codziennie do piątku o g. 19.00.
   9. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza całe rodziny na Bieg Staśka, który odbędzie się w niedzielę 18 września na Piast Polanie. Rejestracja uczestników o g. 10.00. Bliższe informacje na stronie szkoły.
   10. Bardzo dziękujemy za troskę o kościół parafialny i istniejące przy nim dzieła oraz za ofiary złożone na tacę i za zamawiane Msze Święte.

Zachęcamy do nabycia i lektury nowych numerów tygodników „Niedziela” , dziś również z dodatkiem p.t. „Bliżej życia z wiarą”, w cenie 10 zł i „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł oraz „Mały Gość Niedzielny” w cenie 5 zł.

Dziękując za wyrazy wszelkiej życzliwości i dar modlitwy, życzymy wszystkim Parafianom i Gościom obfitości łask i błogosławionego tygodnia!

Ks. Proboszcz
Grzegorz Słapek

 

stat4u