Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą

XXXI Niedziela Zwykła

31 października 2021

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

   1. Dzisiaj zakończenie nabożeństwa różańcowego.
   2. W poniedziałek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Procesji na cmentarzu komunalnym o godzinie 14.00.
   3. We wtorek , Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.30.
   4. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę rano. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, w sobotę od godz. 19.00-20.30. Okazja do spowiedzi codziennie, rano od godz. 7.30 i po południu od godz. 18.00.
   5. W dniu dzisiejszym Wspólnota Nazaret rozprowadza przy wyjściu z Kościoła magnesy ewangelizacyjne w cenie dobrowolnej ofiary. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na działalność naszego Hospicjum. Serdecznie zapraszamy do kupna i wsparcia naszego Hospicjum.
   6. Zaduszki akademickie odbędą się w naszej parafii w przyszłą niedzielę, 7 listopada, o godz. 20.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych pracowników i studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego.
   7. W czwartek 4 listopada zapraszamy na Wieczór w Nazarecie. Będzie to czas modlitwy uwielbienia i wstawiennictwa w naszych intencjach. Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 18.30, a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja i uwielbienie z modlitwą wstawienniczą do godz. 21.00.
   8. Przy wyjściu z Kościoła wyłożone są karty wypominkowe, prosimy o czytelne wypełnienie ich i wrzucenie na tacę.
   9. Od wtorku zapraszamy na modlitwy za zamarłych, wypominki, w tygodniu o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30.

Serdecznie drodzy za wszelkie gesty życzliwości i wspieranie, naszych parafialnych przedsięwzięć. Szczególnie za ofiary składane na działalność naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u