V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu

7 kwietnia 2019

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

  1. W piątek Droga Krzyżowa, w terenie o godz. 17.00, w Kościele o godz. 18.00
  2. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.20.
  3. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę, rano o godz. 9.00, po południu o godz. 17.00, 18.30 i 20.00 dla studentów. Spowiedź św. We wtorek i środę, rano od godz. 8.30, po południu od godz. 16.30.
  4. Tradycją lat ubiegłych od poniedziałku wyłożony będzie przy chrzcielnicy kosz wiklinowy, do którego możemy składać produkty żywnościowe przeznaczone do paczek dla rodzin naszej parafii będących w potrzebie. Paczki świąteczne rodziny odbierać będą mogły w czwartek w godz. 16.30-18.00 w salce na plebanii.
  5. Wspólnota Nazaret zaprasza wszystkich pragnących poznać bliżej Boga i pogłębić swoje życie duchowe na Seminaria Odnowy Życia, które rozpoczną się w czwartek 11.04 w naszej parafii. Szczegółowe informacje w gablocie oraz na ulotkach przy wyjściu z Kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  6. Parafia nasza organizuje w dniach 10-12 maja pielgrzymkę autokarową na rekolekcje zamknięte do Sanktuarium Maryjnego w Górce Klasztornej. Bliższe informacje w gablocie na zewnątrz kościoła a zapisy w zakrystii.
  7. Przy wyjściu z Kościoła można kupić „paschaliki”, dzieło Caritas, pomocy dzieciom z rodzin najuboższych.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł.

Szczególnie za ofiary składane na działalność naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u