Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu

I Niedziela Adwentu

2 grudnia 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

  1. Msze św. Roratnie odprawiane będą codziennie rano o godz. 6.15. Dzieci zapraszamy na Roraty we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.00.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę rano. W piątek o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  3. W sobotę 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M. Panny o godzinie 12.00 zostanie odprawione nabożeństwo Maryjne z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu nazywane „godziną łaski”. Zapraszamy wszystkich chętnych. Msze św. o godz. 6.15 i 18.30.
  4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w środę 5 grudnia. Spotkanie odbędzie się w kościele po Mszy św. wieczornej.
  5. Spowiedź Adwentowa codziennie rano od godz. 6.15 – 7.00 i po południu od godz. 18.00.
  6. Przy wyjściu z Kościoła można kupić opłatki na nasze stoły wigilijne, oraz świece Caritas, wigilijne dzieło pomocy dzieciom z rodzin ubogich.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u