Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą

XXVII Niedziela Zwykła

7 października 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, w tygodniu o godz. 18.00 w niedzielę o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30.
  2. W przyszłą niedzielę 14 października - Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.
  3. W poniedziałek 15 października o godz. 19.00 w naszym Kościele rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński.
  4. Przy wyjściu z Kościoła wyłożone są karty wypominkowe, prosimy o czytelne wypełnienie ich i wrzucanie na tacę w kolejne niedziele.
  5. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę o godz. 10.00. Natomiast pozostali ministranci i lektorzy spotkanie mają również w sobotę o godz. 11.00.
  6. Pierwsze spotkanie organizacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas siódmych szkoły podstawowej odbędzie się w poniedziałek 8 października po wieczornej Mszy świętej w naszym kościele.
  7. Zapraszamy małżeństwa pragnące umocnić lub odbudować wzajemną  więź,  lepiej rozumieć siebie, otrzymać wskazówki do przepracowania kryzysu, odnaleźć zagubione motywacje, na rekolekcje, które odbędą  się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, w dniach 26 – 28 października.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u