Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą

XXVI Niedziela Zwykła

30 września 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

    1. W poniedziałek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, w tygodniu o godz. 18.00 w niedzielę o 17.30. Różaniec dla dzieci: wtorki, środy i czwartki o godz. 17.30.
    2. W tym tygodniu I-y piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę rano. Spowiedź codziennie rano od godz 7.00 i po południu od godz. 18.00. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i okazja do spowiedzi. W sobotę natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 – 21.00.
    3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, grupę starszą czyli klasy 8 SP i 3 Gimnazjum, zapraszamy we wtorek na Mszę św. wieczorną i spotkanie.
    4. Wszystkich wykładowców i pracowników, a nade wszystko studentów naszego  Uniwersytetu Zielonogórskiego serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą nowy rok akademicki pod przewodnictwem ks. b-pa Pawła Sochy we wtorek 2 września do naszego kościoła na godz. 9:00.
    5. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę autokarową 6 października do Rokitna z racji odpustu ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Roku Jubileuszowym 350-lecia przybycia Obrazu Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Zapisy w zakrystii po każdej mszy św. Wyjazd o godz. 8.30 powrót w godzinach po południowych. Przy wyjściu z Kościoła można kupić czasopisma katolickie.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u