Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą

XVI Niedziela Zwykła

22 lipca 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

    1. W środę, św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżnych, po Mszy św. wieczornej błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
    2. Zapraszamy jak co roku na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 2-12 sierpnia. W zakrystii można zapisywać się do naszej grupy Biało-Zielonej, można również zapisać się jako Pielgrzym Duchowy oraz złożyć swoje intencje, w których będą modlili się w drodze Piesi Pielgrzymi. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wyjazd autokarem 11.08 o godz. 21, powrót 13.08 ok. godz. 7, koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii.
    3. W piątek 27 lipca zapraszamy na spotkanie organizacyjne grupy Biało-Zielonej poprzedzające wymarsz na pielgrzymkę. Spotkanie rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00, następnie Msza św., a po niej ok. godz. 19.10 spotkanie organizacyjne w salce na dole.
    4. Wyjeżdżającym na wakacyjny odpoczynek życzymy udanych wakacji i szczęśliwych powrotów do domu.

Przy wyjściu z Kościoła można kupić czasopisma katolickie.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u