Ogłoszenia na Narodzenie Jana Chrzciciela

Narodzenie Jana Chrzciciela

24 czerwca 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

    1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa., w tygodniu o godz. 18.00, dzisiaj o godz. 17.30.
    2. Informujemy , że w miesiącach lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 16.30, natomiast Msze św. poranne w tygodniu odprawiane będą o godz. 7.30.
    3. Zapraszamy jak co roku na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 2-12. sierpnia. Można zapisywać się do naszej grupy biało-zielonej (akademickiej) w zakrystii.
    4. W piątek 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
    5. Idziecie i głoście to hasło sierpniowej pielgrzymki na Jasną Górę. Dzisiaj w naszej parafii dzień pielgrzyma. Podczas wszystkich Mszy św. pielgrzymi grupy Biało -zielonej dzielą się swoim doświadczeniem wiary, pielgrzymkowymi smakołykami oraz zapraszają do wspólnego wyruszenia w drogę do Maryi. Po każdej Mszy św. będzie wyświetlony 5 minutowy film, a przy wyjściu z kościoła można zapisywać się na pielgrzymkę jako duchowy lub pieszy pielgrzym, można także złożyć swoją intencję, którą zaniesiemy do Maryi.

Przy wyjściu z Kościoła można kupić czasopisma katolickie.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u