Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Przenajświętszej

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

27 maja 2018

Dziękujemy parafianom i wszystkim gościom za wspólną liturgię.

  1. piątek rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa., w tygodniu o godz. 18.00 w niedziele o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu I piątek, czwartek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę rano. Spowiedź św. codziennie rano od godz. 6.30, po południu o godz. 18.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 W sobotę natomiast od godz. 19.00- 21.00.
  3. Już dzisiaj informujemy, że procesja w Uroczystość Bożego Ciała przebiegać będzie od Kościoła ul. Prostą do ronda Korczaka, od ronda przez las do ul. Cytrynowej, dalej ul. Kokosową do Kościoła.

   Planowane ołtarze:
   - I : przy ul. Cytrynowa obok numeru 16
   - II : przy ul. Cytrynowa obok numeru 2
   - III : przy ul Kokosowej 2-10 obok poczty
   - IV: ostatni ołtarz przy Hospicjum.

   Prosimy parafian mieszkających w pobliżu wyznaczonych miejsc o przygotowanie delikatnych ołtarzy. Procesja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30. Dziewczynki chcące sypać kwiaty podczas procesji w uroczystość Bożego Ciała zapraszamy na próbę w środę o godz. 17.15.

  4. Koncert z cyklu "Zielonogórskie Uwielbienie" czyli śpiew i muzyka dla Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała, 31 maja o godz. 19.30 przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Organizatorzy wraz z zespołem Shema i chórem Tira il Vento serdecznie zapraszają dorosłych, młodzież i dzieci do wspólnej radosnej modlitwy. Wydarzenie odbywa się pod patronatem bp. Tadeusza Lityńskiego.
  5. W dniu jutrzejszym Ks. Proboszcz z kolegami kursowymi o godz. 11.00 odprawi w naszym Kościele Mszę św. dziękczynną z racji 34-ej rocznicy święceń kapłańskich. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w tej Mszy św.
  6. Dziękujemy grupom spółdzielni mieszkaniowej „Zacisze” i osobom indywidualnym, które w dniu wczorajszym przyczyniły się do zorganizowania festynu rodzinnego przy naszej parafii na rzecz Hospicjum.

Przy wyjściu z Kościoła można kupić czasopisma katolickie.

Serdecznie dziękujemy, Wam, Drodzy za wszelkie gesty życzliwości i ofiarność wobec naszych wspólnych dzieł. Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego hospicjum.

Szczególnie za ofiary składane na rozbudowę naszego Hospicjum.

Ks. Proboszcz
Leszek Kazimierczak

 

stat4u